Redakcja | Automission

O portalu automission.pl

Świat motoryzacji to nie tylko silniki, piękne auta czy szybkie autostrady. To również plotki, celebryci, blask fleszy z aparatów i niesamowite targi, które przyciągają wzrok miłośników wspaniałych pojazdów. O wszystkim przeczytasz na automission.pl – portalu dla wielbicieli lifestylowego podejścia do motoryzacji!

Jeżeli chcesz wiedzieć, czym jeździ Twój ulubiony aktor, jak będą wyglądać największe premiery samochodowe w Europie i ile kosztuje najdroższe auto świata – automission.pl jest miejscem właśnie dla Ciebie!

Redaktor naczelny

Marcin Lewicki

Motoryzacyjny fan klasyków. Prywatnie posiadacz BMW serii 5 E34 z 1988 roku. Dziennikarz, copywriter, przedsiębiorca. Od 10 lat związany z różnymi mediami. Aktualnie współpracownik Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, gdzie uczy młodych adeptów dziennikarstwa. Zwolennik klasycznych pojazdów, a w szczególności Forda Gran Torino.

m.lewicki@bluewhalepress.pl
Zobacz wpisy autora

Redaktorzy

Jakub Repetowski

Wielki pasjonat książek, motoryzacji i świata nowoczesnych technologii. Copywritingiem zajmuje się od ponad 2 lat. Kocha góry, a na wędrówki zabiera rodzinę.

Zobacz wpisy autora

Marcin Kusz

Od 2014 roku jest dziennikarzem i copywriterem. Zajmuje się technologią i motoryzacją, współpracując z takimi mediami jak KomputerŚwiat, SpeedTest, Tabletowo czy PCLab. Wielki fan transportu (szczególnie ciężkiego), kina (dobrego) i caravaningu.

Zobacz wpisy autora

Szymon Kaźmierczak

Wielki fan klasyków, a w szczególności amerykańskich muscle car. Mechanik, który hobbystycznie naprawia swoje auta. Pasjonat przemysłu motoryzacyjnego, a w szczególności jego historii. Dziennikarstwem motoryzacyjnym zajmuje się od ponad roku.

Zobacz wpisy autora

Julia Hebdzyńska

Wielbicielka zabytkowych wozów. Sama posiada w swoim garażu kilka egzemplarzy. Jest zawodową copywriterką i fotografką, od lat interesującą się motoryzacją. Śledzi nowinki z branży, jest stałą bywalczynią zlotów i nie przejdzie obojętnie obok wyjątkowego samochodu. Uwielbia naprawiać swoje wozy i fotografuje w każdych warunkach.

Zobacz wpisy autora

Jacek Piotrowski

Redaktor portali internetowych i gazet drukowanych, a także copywriter-freelancer i nauczyciel. Przez ponad 10 lat związany był z branżą public relations. Zawodowo, a także w czasie wolnym zajmuje się fotografią. Swoje fotograficzne pasje łączy z wyprawami w góry i na rower.

Zobacz wpisy autora