Wiosenne zdjęcia motoryzacyjne na Instagramie! Robią wrażenie!
Instamoto
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiosenne zdjęcia motoryzacyjne na Instagramie! Robią wrażenie!

Wiosna rozpoczęła się już na dobre, a to oznacza, że pora zerwać z ponurymi krajobrazami i czas uwieczniać swój samochód na tle kwitnącej zieleni. Co do tej pory zaprezentowali użytkownicy portalu Instagram?

Pogoda za oknem coraz bardziej zachęca do tego, by ruszyć gdzieś w teren i uchwycić na fotografiach samochody poruszające się lub stojące na tle kwitnącej zieleni, która jest coraz bardziej intensywna i coraz częściej spotykana. Dokładnie to samo pomyślało wiele osób i w efekcie wrzuciło wiosenne zdjęcia aut na portal Instagram. 

Auto w pięknej, zielonej przestrzeni można podziwiać na przykład na zdjęciach, które trafiły na profil @fabeuche. Znajdziemy tam Volkswagena New Beetle stojącego w wąskiej uliczce w otoczeniu wielu krzewów, kwiatów oraz drzew. Trzeba przyznać, że taki widok po miesiącach oglądania gołych drzew naprawdę robi wrażenie. 

Znakiem wiosny są też wydarzenia na świeżym powietrzu odbywające się przy pięknej pogodzie. Jedno z nich miało miejsce w Wielkiej Brytanii i można było tam oglądać na przykład olśniewające Ferrari SP3 Daytona. Niezłe zdjęcia tego auta wykonał na przykład autor profilu @allcarwschannel

Zdj. główne: KahlOrr/pixabay.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*