59-latek złapany na gorącym uczynku. Próbował ukraść paliwo z ciężarówki…
Motonews
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

59-latek złapany na gorącym uczynku. Próbował ukraść paliwo z ciężarówki…

Policjanci zatrzymali 59-latka, który chciał dobrać się do paliwa w zbiorniku ciężarówki. Spłoszony, zaczął uciekać z miejsca zdarzenia. Świadek wezwał policję i pobiegł za sprawcą. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem…

22 maja, przed północą, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie otrzymał zgłoszenie dotyczące ujęcia przez świadka sprawcy kradzieży paliwa z ciężarówki. Sytuacja rozegrała się w Piaskach w gminie Kleszczów. Świadek przekazał 59-letniego złodzieja w ręce przybyłych na miejsce zdarzenia policjantów.

Według ustaleń policji, świadek usłyszał niepokojące hałasy dobiegające z miejsce, gdzie zaparkowane były pojazdy ciężarowe. Sprawdziwszy miejsce, zauważył mężczyznę, który dobierał się do zbiornika pojazdu. Niezwłocznie poinformoał policję i ruszył w pogoni za mężczyzną.

Złodziej chcąc ukraść ropę, zerwał zabezpieczenie wlewu zbiornika paliwa. W pobliżu znaleziono 20-litrowy zbiornik wypełniony ropą. Zatrzymany mężczyzna zaprzeczył zarzutom. Grozi mu do 10 lat więzienia.

(Fot. Pixabay)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*