Testy na rower elektryczny? To możliwe!
Motonews
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Testy na rower elektryczny? To możliwe!

W ostatnim czasie, jedno z najbardziej znanych miast-państw, Singapur, wprowadził nowe zasady dla wszystkich użytkowników skuterów i rowerów elektrycznych. Od teraz, aby poruszać się po drogach publicznych, należy obowiązkowo zdać egzamin teoretyczny. Czy coś takiego pojawi się w Polsce?

Singapur od lat znany jest z zarówno dziwacznych co innowacyjnych rozwiązań na rzecz ekologii i zrównoważonego rozwoju. Władze miasta wprowadziły między innymi surowe kary za spożywanie jedzenie w komunikacji miejskiej, żucie gum, czy też śmiecenie. Każdy taki występek podlega wysokiej grzywnie.

Nowe przepisy nie ominęły także ostatniego międzynarodowego trendu – elektrycznych rowerów i skuterów, które coraz śmielej wypełniają przestrzenie miejskie. Urząd Transportu Lądowego Singapuru zdecydował, że wszyscy kierowcy elektrycznych rowerów i skuterów muszą zdać obowiązkowy test teoretyczny. Co ciekawe, można go wykonać online!

Wraz z początkiem 2022 roku, każda osoba nie posiadająca uprawnień może zostać ukarana wysoką grzywną w wysokości około 1000 funtów!

(Fot. Pixabay)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Gwiazdy, które nie mają prawa jazdy!
Gwiazdy, które nie mają prawa jazdy!
Poznaj gwiazdy, które nie mają prawo jazdy! Będzie polityk, muzycy, polska dziennikarka i amerykańscy raperzy. Sprawdź, komu nie było dane zdać egzaminu, a kto po prostu boi się prowadzić!
Wytrwały złodziej spędził aż 10 godzin próbując uruchomić BMW
Wytrwały złodziej spędził aż 10 godzin próbując uruchomić BMW
Przy okazji rewizji osobistej niedoszlego rabusia, funkcjonariusze ujawnili obecność substancji psychoaktywnych. Wstępna analiza wykazała amfetaminę.
Ładowarka motocyklowa — jak prawidłowo ładować akumulator w motocyklu?
Ładowarka motocyklowa — jak prawidłowo ładować akumulator w motocyklu?
W tym materiale przybliżymy ci ładowarki do akumulatorów motocyklowych — dowiesz się m.in. dlaczego warto z nich korzystać i jak dobrać odpowiedni model do baterii w twoim motocyklu.
Ostatnie wpisy