Brzozowski odpadł z konkursu Eurowizji. Humor poprawi mu przejażdżka tym supersamochodem…
Motonews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Brzozowski odpadł z konkursu Eurowizji. Humor poprawi mu przejażdżka tym supersamochodem…

Wokalista i prezenter telewizyjny Rafał Brzozowski reprezentował Polskę w tegorocznej edycji konkursu Eurowizji. Nie da się ukryć, że mężczyzna robi zawrotną karierę w Telewizji Polskiej. Dzięki swojej pozycji może pochwalić się niesamowitym japońskim samochodem…

Rafał Brozowski zasłynął z udziału w jednym z polskich talent show. Po spektakularnym zwycięstwie, wokalista postanowił związać swoją przyszłość z telewizją publiczną. Od tamtego czasu współpracuje z Telewizją Polską. Możemy go zobaczyć między innymi jako prowadzącego kultowego show „Jaka to Melodia”. Dzięki swojej pozycji i wokalnym umiejętnościom, Brzozowski został wytypowany do reprezentowania Polski na arenie europejskiej. Niestety, występ Polaka nie należał do szczególnie udanych.

Na otarcie łez, Rafał Brzozowski z pewnością wybierze się w podróż swoim eksluzywnym Lexusem LC500h, który dostał na użytek od dealera Lexus Warszawa Wola. Japońska superprodukcja może pochwalić się 3.5-litrowym silnikiem V6 o ogromnej mocy 359 koni mechanicznych! Egzemplarz Rafała charakteryzuje karmelowa skórzana tapicerka wewnątrz oraz… napęd hybrydowy!

Ile kosztuje taki supersamochód? Ponad 500 tysięcy złotych…

(Fot. Autorstwa Michal Setlak – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=47377984)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*