Marek Kondrat pochwalił się hybrydowymi czterema kółkami!
Motonews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Marek Kondrat pochwalił się hybrydowymi czterema kółkami!

Uznany i popularny emerytowany aktor w końcu powrócił do ojczyzny. Kondrat przez znaczną część roku przebywa w Hiszpanii, jednak kiedy pozwala na to pogoda wraca do rodzinnego Krakowa. Za kółkiem modnego samochodu został przyłapany razem ze swoją żoną – Antoniną. Co to za samochód?

Trudno wymienić jeden film, który byłby największym osiągnięciem w karierze polskiego aktora telewizyjnego i teatralnego. Co starsi widzowie znają Marka Kondrata z wielu genialnych produkcji takich jak chociażby C.K Dezerterzy czy Dzień Świra. Kilkanaście lat temu, aktor zdecydował o przejściu na artystyczną emeryturę – to wtedy przeniósł się do Hiszpanii i to właśnie tam przebywa przez większość czasu.

Autorstwa Vauxford – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=73866442

Na szczęście, co jakiś czas wraca do rodzinnego Krakowa ze swoją żoną i dzieckiem. Co uważniejsi bywalcy Krakowa mogli zauważyć aktora za kółkiem niebieskiego miejskiego SUV-a z brytyjskiej stajni. Mowa o MINI Cooperze S E Countryman ALL4 – jest to samochód napędzany hybrydą typu plug-in z napędem 4×4. Pod maską znajdziemy 1.5-litrowy silnik generujący moc 136 koni mechanicznych oraz elektryczną jednostkę napędową o mocy 88 koni mechanicznych. Daje to razem aż 224 KM. Za podobne auto trzeba wyłożyć minimum 150 tysięcy złotych.

(Fot. By Piotr Pabiański, uploaded by Zureks – Own work, http://www.winarium.pl, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=3222110)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Ile kosztuje Batmobil? Takiej ceny się nie spodziewacie!
Ile kosztuje Batmobil? Takiej ceny się nie spodziewacie!
Replik Batmobilu na świecie powstało wiele, ale żadna nie zbliżyła się do oryginału tak bardzo, jak auto pewnego Szweda. Mężczyzna zainwestował ponad milion dolarów, spędzając jednocześnie 20 000 godzin w garażu, by przygotować najlepiej odwzorowany model auta Batmana w historii.
Pewien Belg może się pochwalić zaskakującymi umiejętnościami  parkowania. Musicie to zobaczyć!
Pewien Belg może się pochwalić zaskakującymi umiejętnościami parkowania. Musicie to zobaczyć!
Mężczyzna od kilku dekad parkuje swojego Fiata Pandę w garażu szerszym od samochodu o zaledwie sześć centymetrów!
Najładniejsze motocyklowe zdjęcia z Instagrama! Top 10!
Najładniejsze motocyklowe zdjęcia z Instagrama! Top 10!
Planujesz sesję motocyklową i szukasz inspiracji? Zapraszamy na przegląd top 10 zdjęć, które znajdziesz na Instagramie.
Ostatnie wpisy