Motocyklista skusił się na romantyczny gest. Stanie przed sądem [FILM]
Motonews
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Motocyklista skusił się na romantyczny gest. Stanie przed sądem [FILM]

Chęć zrobienia czegoś niezwykłego w dniu własnego ślubu nie jest sensacją. To co zrobił ten mężczyzna na pewno Cię zaskoczy. Bez wątpienia, nowożeńcy zapamiętają ten dzień nie tylko za sprawą powiedzenia sobie sakramentalnego „tak”, czy wesela.

Pan młody z zawodu jest stunterem, a znajomość nowożeńców rozwinęła się dzięki wspólnej pasji do motocykli. W ramach niespodzianki, pan młody postanowił jeździć wokół panny młodej na jednym kole w akompaniamencie złotego konfetti. Pamiętnej chwili towarzyszyły również race, palenie gumy, czy popisowe przejazdy innych gości weselnych.

Wszystko zakończyłoby się dobrze, gdyby nie to, że miejscem całego zdarzenia było rondo w Szczytnie. Panna młoda została ukarana mandatem w wysokości 300 złotych, a pan młody został oskarżony o spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Czy było warto? Ocenę pozostawiamy Tobie.

Nagranie zdarzenia możesz zobaczyć tutaj!

(Photo by Analise Benevides on Unsplash)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wojewódzki wjechał do studia TVN niczym rycerz… w Ferrari
Wojewódzki wjechał do studia TVN niczym rycerz… w Ferrari
Rozpoznawalne Ferrari pojawiło się na planie programu i wywołało prawdziwą furorę!
Przyszłość samochodów elektrycznych: dlaczego warto zainwestować?
Dowiedz się, dlaczego samochody elektryczne są przyszłością motoryzacji oraz dowiedz się, jakie korzyści przynosi inwestowanie w technologie związane z nimi.
Najmodniejsze kaski motocyklowe w tym sezonie!
Najmodniejsze kaski motocyklowe w tym sezonie!
Zastanawiasz się, jaki kask motocyklowy będzie najlepszy? Oto kilka najciekawszych modeli, które na pewno Cię nie zawiodą. Są połączeniem ogromnej trwałości i oryginalnego designu.
Ostatnie wpisy