Kamil Bednarek zniszczył motocykl! Co się stało?
InneWyjątkowe pojazdy
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Kamil Bednarek zniszczył motocykl! Co się stało?

Kamil Bednarek zapewne nie tak wyobrażał sobie początek przygody jako juror programu Lego Masters w 2021. Jego ofiarą padł… motocykl zbudowany z klocków.

Bednarek i telewizyjna wpadka

Kamil Bednarek otrzymał dość ważne zadanie na planie telewizyjnego show „Lego Masters”. Znany muzyk miał zastąpić w roli jurora Pawła Dudę. Niestety bardzo szybko zdołał on skomplikować sprawę ekipie działającej przy programie.

Według doniesień zza kulis Bednarek miał nieumyślnie zniszczyć stworzony z klocków Lego motocykl, wokół którego miała kręcić się konkurencja jednego z odcinków. Jego budowa była na tyle czasochłonna, iż musiała zostać podjęta decyzja o zmianie scenariusza – motocykl po prostu nie zostałby odbudowany na czas.

Cała konstrukcja miała składać się z 90 tysięcy klocków, a praca nad motocyklem trwała ponad dziesięć dni. W wymyślonej konkurencji uczestnicy show mieli za zadanie odtworzyć tę budowlę. Nic więc dziwnego, iż po tej wpadce cały pomysł na odcinek musiał zostać wyrzucony do kosza.

Zdj. główne: Xavi Cabrera/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zakres usług oferowanych przez rzeczoznawców samochodowych – co warto wiedzieć?
Zakres usług oferowanych przez rzeczoznawców samochodowych – co warto wiedzieć?
Rzeczoznawca samochodowy to specjalista, który posiada wiedzę i umiejętności w dziedzinie oceny wartości pojazdów oraz wykrywania ewentualnych uszkodzeń. Zajmuje się on przede wszystkim wyceną, ale także diagnozowaniem stanu technicznego i doradztwem w zakresie kupna lub sprzedaży samochodu. W poniższym artykule omówimy szczegółowo, jakie usługi oferują rzeczoznawcy samochodowi oraz czym warto kierować się podczas wyboru specjalisty.
Bohaterki programu „Królowe Życia” pokazały swoje samochody! Czym jeżdżą?
Bohaterki programu „Królowe Życia” pokazały swoje samochody! Czym jeżdżą?
„Królowe Życia” to niezwykle popularny program telewizyjny. Auta, którymi na co dzień jeżdżą jego bohaterki, wcale nie należą do najtańszych.
Jak zorganizować przeprowadzkę?
Jak zorganizować przeprowadzkę?
Czy masz już plan swojej przeprowadzki? Koniecznie go przygotuj, żeby spać spokojnie i mieć pewność, że wszystkie formalności zostaną załatwione na czas. Nie daj się zaskoczyć nadprogramowymi obowiązkami – zwłaszcza, jeśli to Twój pierwszy raz.
Ostatnie wpisy