Najciekawsze filmy motoryzacyjne na polskim YT – wyścigi, wypadki, niezwykłe zdarzenia
Ciekawostki
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Najciekawsze filmy motoryzacyjne na polskim YT – wyścigi, wypadki, niezwykłe zdarzenia

Wypadki i wyścigi to jedne z ciekawszych, a zarazem najniebezpieczniejszych sytuacji na drodze. Jednak to filmy na polskim YouTube cieszą się największą popularnością. Poniżej przedstawiamy zestawienie filmów z udziałem polskich kierowców, które zdumiewają, zaciekawiają, a często nawet przerażają.

Polskie Drogi odcinek 151 – wypadek z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego

Jazda na drogach to nie zawsze mijanie samochodów osobowych i doskonałe warunki. Na drogach jeżdżą również samochody ciężarowe, a każda kolizja, a tym bardziej wypadek z udziałem większego pojazdu z samochodem osobowym jest bardzo niebezpieczny i wygląda przerażająco. Na polskim YouTubie można zobaczyć filmik nagrany kamerką samochodową, na którym widać, jak dwa samochody ciężarowe mijające się na łuku zaczepiają o siebie. Jeden z nich wpada w poślizg, przez co napotyka na swojej drodze samochód osobowy, który wbija się w naczepę. Poszkodowanych jest jednak znacznie więcej, ponieważ oba samochody uległy awarii, a do tego zostało uszkodzonych kilka pojazdów osobowych. Całe nagranie wygląda bardzo groźnie, a mimo to cieszy się sporą popularnością.  

Najgorsi Polscy Kierowcy odcinek 17 – problemy z jazdą na skrzyżowaniu

Każdy kierowca, czy to początkujący, czy doświadczony czasem ma chwile zwątpienia na skrzyżowaniu. Jest to odcinek na drodze, który sprawia wiele problemów kierowcom. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że na skrzyżowaniach jest tak wiele kolizji, a czasem dochodzi do poważnych wypadków. To właśnie widać na jednym z popularnych filmów na polskim YouTubie. Widoczne są tam zmagania kierowców ze skrzyżowaniami, które nie zawsze da się zakończyć sukcesem. Kolizje i wypadki, jakie można zobaczyć na filmie wzbudzają ciekawość, ale również niedowierzanie. Siedząc przed ekranem komputera, nikt nie musi się zastanawiać i stresować, kto ma pierwszeństwo na danym odcinku drogi, przez co wszystko wydaje się banalnie proste. Inaczej wygląda to w praktyce.

Polskie Drogi odcinek 150 – nierozważne przechodzenie przez jezdnię z udziałem dzieci

Kierowca prowadzący pojazdem musi uważać nie tylko na to, co dzieje się na drodze, ale również na poboczu i przeciwnym pasie. Tylko dzięki temu możliwe jest szybkie zareagowanie, jeśli na drogę wybiegnie zwierzę, lub co gorsza, dziecko. Taką sytuację widać na filmiku na polskim YouTubie. Filmik przedstawia dzieci przechodzące przez jezdnię w miejscu, gdzie nie ma pasów dla pieszych. Dodatkowo wychodzą na jezdnię zza samochodu ciężarowego, przez co kierowca z drugiego pasa nie miał szans zobaczyć zbliżających się do niego dzieci.

Najgorsi Polscy Kierowcy odcinek 11 – czemu szybka jazda jest niebezpieczna

Fani motoryzacji bardzo często kochają szybką jazdę. Adrenalina, jaka krąży w organizmie podczas szybkiej jazdy, może być uzależniająca, jednak takie zachowanie stwarza zagrożenie dla nas i innych kierowców. To, jak szybka jazda na drodze jest niebezpieczna, doskonale obrazuje film z polskiego YouTuba, gdzie widać, jak prędkość może uszkodzić pojazdy. Wiele kolizji i wypadków uwiecznionych na kamerach samochodowych powinny być przestrogą dla każdego kierowcy. Szybka jazda lub ignorowanie czerwonego światła stwarzają ogromne zagrożenie na drodze. To wykroczenia, które często można zaobserwować na filmikach takich jak „Polskie drogi” czy „Najgorsi polscy kierowcy”

Polscy Kierowcy odcinek specjalny – zdarzenia z udziałem Policji

https://www.youtube.com/watch?v=a3mfeNcaPvc&t=125s

Ciekawym filmikiem, który cieszy się dużą popularnością na polskim YouTubie, jest zestawienie nagrań, na których widać wypadki, w których brała udział policja. Warto zaznaczyć, że na nagraniu widać zdarzenia, na których trudno określić, kto jest sprawcą kolizji. Bardzo zadziwiające zachowania niektórych osób na widok funkcjonariuszy policji jednych śmieszą, innych przerażają. To jeden z najciekawszych filmików, który obrazuje ciekawe zdarzenia na polskich drogach.

Lubisz oglądać polskiego YouTube? Kochasz motoryzację i wyścigi? W takim razie wyżej wymienione filmiki z pewnością przypadną Ci do gustu. Warto zaznaczać, że wszystkie te filmiki umieszczone są na YouTube dla przestrogi dla innych kierowców. Z pewnością wielu z nich po ich obejrzeniu będzie bardziej skupiało się na jeździe, a co więcej zamontują kamerkę samochodową. 

(fot. pixabay.com)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kim jest Kickster? Popularny youtuber podbija kraj!
Kim jest Kickster? Popularny youtuber podbija kraj!
Sebastian Kraszewski, znany jako Kickster - pochodzący spod Torunia youtuber jest prawdziwym, motoryzacyjnym objawieniem. Jego kanał śledzi grubo ponad pół miliona obserwujących, a filmy z jego udziałem widziano prawie 100 milionów razy!
Wszystkie samochody Porucznika Borewicza
Wszystkie samochody Porucznika Borewicza
Porucznik Borewicz to główny bohater jednego z najlepszych polskich seriali XX wieku. Jako oficer śledczy prowadził najbardziej zagadkowe sprawy okresu PRL. Przypominamy, czym jeździł.
Od kogo najchętniej Brytyjczycy kupiliby auto?
Od kogo najchętniej Brytyjczycy kupiliby auto?
Wyobraź sobie, że Twój nowy samochód może być dostarczony pod dom przez dowolnego aktora, sportowca, piosenkarza lub inną, znaną osobistość znaną z ekranu. Czy wiesz, kogo byś wybrał? Takie pytanie Motorpoint (największy sprzedawca aut w Wielkiej Brytanii) zadał Brytyjczykom.
Ostatnie wpisy