Iga Świątek sprawiła niezły prezent swojemu trenerowi!
Motonews
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Iga Świątek sprawiła niezły prezent swojemu trenerowi!

Trener Igi, Piotr Sierzputowski, otrzymał niesamowitą maszyną od swojej podopiecznej. Tenisistka wyjaśniła, że zakup był wynikiem zakładu ze styczniowego Australian Open – „jak dojdę do 4. rundy AO, kupię trenerowi motocykl”.

Jak obiecała, tak też zrobiła. Polka doszła do 4. rundy turnieju, gdzie po wyrównanej walce przegrała z Anett Kontaveit. Kosztowny prezent ucieszył trenera.

Trener pierwszej rakiety w Polsce otrzymał prosto z salonu miejski motocykl KTM 390 Duke. Motocykl kosztował 20-22 tysiące złotych. Całe wydarzenie zostało nagrane i opublikowane na instagramie trenera.

Jak poinformowała w nagraniu – w styczniu spontanicznie padło z moich ust: „Jak dojdę do 4. rundy AO, kupię trenerowi motocykl. Przez kolejne pół roku naiwnie myślałam, że zapomni. Ale jak kupiłam kaczkę, którą pokazałam wam wczoraj, uznałam, że do pełni szczęścia potrzeba tylko motocykla. Zakład zrealizowany z nawiązką!

Polka cały czas czeka na informacje odnośnie przyszłorocznej edycji Australian Open. Pandemia krzyżuje plany organizatorów.

(By Gastón Cuello – Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=73627038)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*