Iga Świątek sprawiła niezły prezent swojemu trenerowi!
Motonews
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Iga Świątek sprawiła niezły prezent swojemu trenerowi!

Trener Igi, Piotr Sierzputowski, otrzymał niesamowitą maszyną od swojej podopiecznej. Tenisistka wyjaśniła, że zakup był wynikiem zakładu ze styczniowego Australian Open – „jak dojdę do 4. rundy AO, kupię trenerowi motocykl”.

Jak obiecała, tak też zrobiła. Polka doszła do 4. rundy turnieju, gdzie po wyrównanej walce przegrała z Anett Kontaveit. Kosztowny prezent ucieszył trenera.

Trener pierwszej rakiety w Polsce otrzymał prosto z salonu miejski motocykl KTM 390 Duke. Motocykl kosztował 20-22 tysiące złotych. Całe wydarzenie zostało nagrane i opublikowane na instagramie trenera.

Jak poinformowała w nagraniu – w styczniu spontanicznie padło z moich ust: „Jak dojdę do 4. rundy AO, kupię trenerowi motocykl. Przez kolejne pół roku naiwnie myślałam, że zapomni. Ale jak kupiłam kaczkę, którą pokazałam wam wczoraj, uznałam, że do pełni szczęścia potrzeba tylko motocykla. Zakład zrealizowany z nawiązką!

Polka cały czas czeka na informacje odnośnie przyszłorocznej edycji Australian Open. Pandemia krzyżuje plany organizatorów.

(By Gastón Cuello – Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=73627038)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Koszta rywalizacji w F1 przerosły syna trzykrotnego mistrza świata
Koszta rywalizacji w F1 przerosły syna trzykrotnego mistrza świata
Pedro występował w sezonie 2020 w ramach Formuły 2 w zespole Charouz Racing System. Choć wyniki Brazylijczyka nie były zbyt przekonujące, nikt nie spodziewał się, że będzie on zmuszony podjąć drastyczne kroki.
Najcięższe samochody świata! Oto nasze TOP 5
Najcięższe samochody świata! Oto nasze TOP 5
Oto pojazdy, których wygląd budzi prawdziwy podziw! Przedstawiamy zestawienie najcięższych samochodów osobowych na świecie.
Mroczna historia współzałożyciela Porsche!
Mroczna historia współzałożyciela Porsche!
Ferdinand Porsche to jeden z najsłynniejszych konstruktorów i wizjonerów w dziedzinie motoryzacji. Wiele współczesnych i cenionych marek zaczęła się od tego inżyniera. Ma on jednak ciemną kartę swojej historii – aktywnie współpracował z Adolfem Hitlerem.
Ostatnie wpisy