Nowy SEAT i CUPRA z finansowaniem dla osób prywatnych
SamochodyWyjątkowe pojazdy
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Nowy SEAT i CUPRA z finansowaniem dla osób prywatnych

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Planujesz zakup nowego samochodu marki SEAT lub CUPRA i szukasz atrakcyjnej formy finansowania? Koniecznie zapoznaj się z produktami Volkswagen Financial Services dla klientów indywidualnych. Kupując auto na raty z łatwością sprawdzisz wysokość miesięcznej raty korzystając np. z narzędzia kredyt samochodowy kalkulator od VW FS. 

Kupując auto na raty klienci często spędzają dużo czasu na zaplanowanie kosztów, zapoznanie się z różnymi ofertami czy też właściwe policzenie i porównanie wysokości rat w przypadku różnych ofert. Proces ten można jednak znacząco uprościć i skrócić. Z pomocą przychodzi bowiem narzędzie kredyt samochodowy kalkulator, który umożliwia szybkie wyliczenie raty kredytu na nowy samochód marki SEAT. 

Zaletą Kredytu Moc Niskich Kosztów od VW FS jest niewątpliwie duża elastyczność. Spłatę możemy rozłożyć na od 12 aż do 60 miesięcy, dzięki czemu możemy uzyskać naprawdę atrakcyjną ratę. Aby dodatkowo ją obniżyć, możemy zdecydować się na wkład własny nawet do 50% wartości pojazdu. Jeśli jednak zależy nam na tym, by nie angażować dużych środków przy zakupie nowego auta, możemy skorzystać z opcji kredytu z niskim lub nawet zerowym wkładem własnym. W ten sposób możemy cieszyć się jazdą nowym SEAT-em przez wiele lat przy bardzo atrakcyjnym finansowaniu.

Jeśli poszukujemy auta o podobnym designie i rodowodzie do SEAT-a, ale z jeszcze większą dozą sportowych emocji i ekstrawagancji, możemy zdecydować się na ofertę marki CUPRA. To prawdziwie bezkompromisowe samochody, które łączą w sobie codzienną praktyczność, wyrazistą stylistkę i sportowy charakter prowadzenia. Pomimo dość krótkiego stażu rynkowego CUPRY jako odrębnej marki, zdążyła już ona wypracować sobie uznaną pozycję wśród pasjonatów motoryzacji. Kupując auto na raty, możesz mieć swoją CUPRĘ w wyjątkowo korzystnej formie finansowania. 

Podobnie, jak w przypadku oferty marki SEAT, również tutaj możemy z łatwością policzyć wysokość miesięcznych rat, posługując się kalkulatorem kredytu samochodowego. Opcja Kredyt Moc Niskich Kosztów to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla tych osób, które po zakończeniu okresu finansowania chcą dalej korzystać z wybranego samochodu.

Jednocześnie dla klientów indywidualnych dostępne są także inne sposoby zakupu nowej CUPRY. Poszukując rozwiązania umożliwiającego płacenie jak najniższej miesięcznej raty koniecznie należy sprawdzić szczegóły oferty Kredyt Moc Niskich Rat. Jest ona tak skonstruowana, by w czasie trwania umowy spłacać jedynie część wartości samochodu – tę, którą zgodnie z wyliczeniami auto utraci przez okres finansowania. Zakończenie takiej umowy umożliwia zatrzymanie pojazdu (do spłacenia będzie wówczas pozostała część wartości samochodu – jednorazowo lub w ratach) albo zwrot auta i rozpoczęcie nowej umowy. W ten sposób możesz jeździć zupełnie nową, salonową CUPRĄ, zmieniając ją np. co 3 lata!

Jeszcze jedną możliwą formą finansowania jest najem dla klientów indywidualnych. Ma on podobną konstrukcję, jak Kredyt Moc Niskich Rat, jednak dodatkowo w opłatę miesięczną wliczone są takie elementy obsługi pojazdu, jak ubezpieczenie, serwis, assistance, itd. To świetny wybór dla tych, którzy po prostu chcą się skupić na korzystaniu z pojazdu i nie martwić się o dodatkowe kwestie związane z jego eksploatacją.

Grafika: materiał partnera

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak prawidłowo przeprowadzić konserwację wysięgników teleskopowych – klucz do długiej żywotności żurawi
Jak prawidłowo przeprowadzić konserwację wysięgników teleskopowych – klucz do długiej żywotności żurawi
Odkryj kluczowe praktyki i techniki konserwacji wysięgników teleskopowych, które pomogą w zachowaniu ich wysokiej wydajności i długiej żywotności. Najlepsze metody dla każdego typu żurawi.
Zarobki w zawodzie kierowcy: porównanie wynagrodzeń na różnych trasach i w różnych typach przewozu
Zarobki w zawodzie kierowcy: porównanie wynagrodzeń na różnych trasach i w różnych typach przewozu
Na jakie wynagrodzenie mogą liczyć zawodowi kierowcy w różnych typach przewozu?
Nowy nabytek w garażu Cristiano Ronaldo – ta fura powala!
Nowy nabytek w garażu Cristiano Ronaldo – ta fura powala!
Bugatti Centodieci – to samochód wart 10 milionów euro. Ten niewyobrażalnie drogi wóz trafił do ogromnej kolekcji jednego z najlepszych piłkarzy na świecie, czyli Cristiano Ronaldo.
Ostatnie wpisy