Samochody ze Szwajcarii – zakup, o którym warto pomyśleć
SamochodyWyjątkowe pojazdy
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Samochody ze Szwajcarii – zakup, o którym warto pomyśleć

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Posiadanie własnego samochodu z pewnością ułatwia codzienne życie. Dzięki czterem kółkom można pojechać na większe zakupy w markecie, łatwiej dotrzeć do pracy lub szkoły, wyjechać na wakacje, czy też wyskoczyć na weekendowy wypad za miasto. Kupno nowego samochodu prosto z salonu może być wydatkiem, na który nas nie zawsze stać. Dobrym rozwiązaniem może się wówczas okazać zakup samochodu używanego w Polsce lub za granicą. Zwłaszcza zakupy zagraniczne mogą być strzałem w dziesiątkę. Można bowiem sprowadzić samochód np. ze Szwajcarii, który w Polsce kosztowałby nas o wiele drożej. Warto się więc zastanowić nad taką opcją.

Auta ze Szwajcarii – strony, na które warto zerknąć przed kupnem samochodu

Jeśli więc mamy zamiar nabyć samochód, który posiada zagraniczne tablice rejestracyjne, to dobrym kierunkiem z pewnością będzie Szwajcaria. Szwajcarskie strony z autami, w tym także strony z uszkodzonymi autami, mogą się okazać kopalnią ciekawych modeli, które nabędziemy tam w o wiele niższych cenach. W tym celu wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło, np.: „auta ze Szwajcarii strony internetowe” i zobaczyć, co nam podpowie algorytm. Jedną z najlepszych witryn na jakie możemy trafić, będzie strona: www.autaswiss24.pl. Jej zaletą jest fakt, że zakup pojazdu dokona się na stronie polskojęzycznej, co z pewnością będzie ułatwieniem dla większości kupujących osób. Możemy tam szukać auta używanego, w tym także uszkodzonego, które zostało wystawione na licytację, np. przez firmy ubezpieczeniowe. Kupując samochód na takiej profesjonalnej stronie, mamy pewność, że nie kupujemy kota w worku. Z pewnością warto się tam pojawić i spróbować zrealizować swoje indywidualne zamówienie na samochód.

Świadectwo dokonania odprawy celnej, tymczasowy dowód rejestracyjny – papiery muszą być zawsze w porządku

Kupując auto przy współpracy ze sprawdzonym podmiotem, nie musimy się obawiać o stary dowód rejestracyjny, czy też specjalne tablice rejestracyjne, itp. Po kupnie samochodu trzeba będzie także przedstawić potwierdzenie opłacenia akcyzy celnej, co pozwoli nam zarejestrować samochód w Polsce. Decydując się na zakup samochodu uszkodzonego, możemy nabyć auto po poważniejszej stłuczce, jak i po stosunkowo niegroźnym wypadku. Na naszej stronie, o której mowa wyżej, znajdziemy auta od różnych firm ubezpieczeniowych z terenu całej Szwajcarii. Rocznie dzięki zakupom na tej stronie nad Wisłę trafia ponad dwa tysiące samochodów, a liczba ta cały czas rośnie. Bogate wyposażenie, nietypowe samochody – warto poszukać tam pojazdu, którym pojeździmy przez kilka, a może nawet kilkanaście lat. 

Zdjęcie główne: materiał od klienta

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Największe samoloty świata, które mogą transportować samochody
Największe samoloty świata, które mogą transportować samochody
Poznaj największe maszyny latające zdolne do transportu pojazdów.
Jak naprawić charczący głośnik w samochodzie? Czy to możliwe?
Jak naprawić charczący głośnik w samochodzie? Czy to możliwe?
Masz problem z charczącymi głośnikami w samochodzie? Sprawdź, jak możesz poradzić sobie z tą usterką.
Czy możesz kupić i zarejestrować… czołg? Sprawdzamy co mówią przepisy!
Czy możesz kupić i zarejestrować… czołg? Sprawdzamy co mówią przepisy!
Zastanawiasz się, czy możesz zdecydować się na kupienie czołgu? W takim razie koniecznie zapoznaj się z naszym poradnikiem i dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć.
Ostatnie wpisy