Olej ceramiczny – środek o znakomitych właściwościach smarnych
SamochodyWyjątkowe pojazdy
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Olej ceramiczny – środek o znakomitych właściwościach smarnych

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Olej silnikowy – każdy kierowca powinien zdawać sobie sprawę, jak ważny jest ten płyn eksploatacyjny dla samochodu. Bez niego silnik nie jest w stanie funkcjonować, a wybór odpowiedniego środka ma wpływ na  prawidłowe działanie, wydajność, uzyskiwane osiągi czy jednostki napędowej, czy odpowiednie spalanie paliwa. Warto więc sięgać po najlepsze dostępne na rynku preparaty a do takich z pewnością należą nowoczesne oleje ceramiczne. Ich innowacyjny skład sprawia, że oferują jeszcze lepszą ochronę wszystkich podzespołów. Sprawdź, czym wyróżniają się te produkty.

Oleje ceramiczne – niezwykle skuteczna ochrona

Jeżeli zależy Ci na szczególnie mocnej ochronie przed tarciem, postaw na oleje ceramiczne. Do ich wytworzenia wykorzystana została najnowsza technologia w postaci nanocząsteczek ceramiki, które nadają preparatowi jeszcze lepsze właściwości. Dzięki nim powstaje bardzo silna powłoka pokrywająca metalowe powierzchnie, co pozwala na zmniejszenie ich zużywania i przedłużenie długowieczności poszczególnych elementów. Dzięki świetnej termoizolacji, jaką zapewnia ceramika, wysoka temperatura będzie odprowadzana razem z płynem, zapewniając silnikowi optymalne warunki pracy.

Olej ceramiczny nadaje się do użytku zarówno w silnikach benzynowych, jak i wysokoprężnych. Jest bardzo wskazany w przypadku jednostek mocno wyeksploatowanych, ponieważ pełnić będzie w nich funkcję regeneracyjną. Małe cząstki ceramiki doskonale uzupełnia ubytki w metalowych powierzchniach spowodowane tarciem i przywrócą optymalne działanie wszystkich podzespołów

W naszej ofercie znajdziesz oleje ceramiczne od cenionego producenta Mihel takie jak: 5W30, 5W40, 5W50, 10W40 – dzięki temu dopasujesz preparat do swojego samochodu zgodnie z zaleceniami producenta.

Syntetyczne oleje 0W20 – doskonałe na mrozy

Każdy z nas z pewnością chociaż raz doświadczył problemów z odpalaniem auta w zimie. Bardzo duży wpływ na to ma olej silnikowy – rozruch w niskiej temperaturze ułatwiają znacznie mieszanki syntetyczne. Szczególnie preparaty wyróżniające się wyjątkowo niską lepkością, takie jak oleje 0W20. Charakteryzują się one szeroką amplitudą temperatur, w których są w stanie funkcjonować, najlepiej sprawdzają się jednak w przypadku dużych mrozów.

Należy jednak uważać, ponieważ olej 0w20 przystosowany jest wyłącznie do konkretnych rodzajów silnika. Jeżeli zaczniemy stosować go w jednostce nieprzystosowanej do tak niskiej gęstości, możemy narazić się na bardzo duże ryzyko wystąpienia awarii. Więcej o takich środkach dowiesz się na stronie https://dbamtomam.pl/255-olej-0w20. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu Dbamtomam.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Niesamowite pojazdy w grze Cyberpunk 2077. To przyszłość motoryzacji?
Niesamowite pojazdy w grze Cyberpunk 2077. To przyszłość motoryzacji?
Fani gier komputerowych na całym świecie czekają już na hitowo zapowiadający się tytuł Cyberpunk 77. Na youtube pojawił się film, który prezentuje niesamowite pojazdy, rodem z mrocznej przyszłości. Zapierają dech w piersiach!
Ludzie Ferrari – to oni odpowiadają za ekskluzywność marki
Ludzie Ferrari – to oni odpowiadają za ekskluzywność marki
Ferrari to marka znana wszystkim miłośnikom motoryzacji. Obecnie wchodzi w skład włoskiego koncernu Fiat. Jak to się zaczęło i kto stał za tak ogromnym sukcesem?
Podstawy dobrego warsztatu – o czym należy pamiętać?
Podstawy dobrego warsztatu – o czym należy pamiętać?
Budowanie solidnych podstaw dla dobrego warsztatu – klucz do sukcesu i zadowolonych klientów.
Ostatnie wpisy