Skradziony samochód tak naprawdę omyłkowo trafił w ręce mechanika
Motonews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Skradziony samochód tak naprawdę omyłkowo trafił w ręce mechanika

Niecodzienna sytuacja miała miejsce w lubuskim Kostrzynie nad Odrą. Sprawa kradzieży mikrosamochodu została zgłoszona tamtejszej Komendzie Policji. Okazało się, że przez pomyłkę warsztat zabrał sprzed bloku nie ten samochód co trzeba.

Mechanik otrzymał polecenie naprawy unieruchomionego auta. Właścicielka przekazała kluczyki do samochodu i poinstruowała, gdzie znajduje się rzeczony pojazd. Kiedy mechanik zjawił się w wyznaczonym miejscu, otworzył drzwi do samochodu, jednak nie mógł odpalić silnika i uznał, że zepsuła się stacyjka. Z tego powodu zdecydował się odholować auto do warsztatu.

Tego samego dnia kostrzyńskim policjantom zgłoszono kradzież pojazdu tej samej marki.

Policjanci postanowili prześledzić nagrania monitoringu i szybko wpadli na trop „złodzieja”. W wyniku śledztwa udali się do lokalnego warsztatu samochodowego i oznajmili właścicielowi, że stoi u niego skradziony samochód.

Jak poinformował Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim – okazało się, że mechanik z parkingu zabrał inny pojazd. Właściwy stał niedaleko, a ten w warsztacie należał do sąsiada kobiety zgłaszającej awarię. Kobieta z sąsiadem doszli do porozumienia i stwierdzili, że doszło do niecodziennej sytuacji i niesamowitego zbiegu okoliczności. Sprawa zostanie umorzona.

(fot. Lubuska Komenda Policji)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Projekty car audio z Instagrama – fantastyczne!
Projekty car audio z Instagrama – fantastyczne!
Wybraliśmy 5 – naszym zdaniem – najciekawszych projektów car audio, które znajdują się na Instagramie. Co sądzisz o tych zdjęciach? Może wśród nich znajduje się również Twój koncept?
Tylko dla osób o mocnych nerwach: tysiące butelek piwa rozbiło się na jezdni!
Tylko dla osób o mocnych nerwach: tysiące butelek piwa rozbiło się na jezdni!
Choć nikomu nic się nie stało, to z pewnością nie jeden przejezdny nie mógł przeboleć niepowetowanej straty. Większość butelek nie udało się uratować.
Tuning wizualny samochodu – co jest teraz modne?
Tuning wizualny samochodu – co jest teraz modne?
Sprawdź, jak można odmienić wygląd swojego samochodu za pomocą kilku łatwych sposobów na tuning.
Ostatnie wpisy