Czym jeżdżą Mistrzowie Europy? Włosi i ich wyszukany styl
Motonews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czym jeżdżą Mistrzowie Europy? Włosi i ich wyszukany styl

Mistrzowie Starego Kontynentu również poza boiskiem prezentują niespotykany kunszt i finezję. Jak na Włochów przystało, przeważająca większość zawodników reprezentacji Italii ma w swoim garażu maszyny włoskiej produkcji. Czym jeżdżą obecnie największe gwiazdy światowej piłki?

Po wczorajszym meczu Włochów z reprezentacją Anglii postanowiliśmy sprawdzić, co mają w garażu zawodnicy Italii!

Leonardo Bonucci – zdobywca bramki na wagę zwycięstwa w finale jednego z najważniejszych turniejów piłkarskich na co dzień porusza się po ulicach Turynu za kółkiem Ferrari F12berlinetta. Jak się okazuje, to jeden z najbardziej docenianych przez piłkarzy samochodów. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu potężny sześciolitrowy silnik o mocy 700 koni to wszystko czego potrzebuje miłośnik czterech kółek.

Ciro Immobile – zawodnik największego na świecie klubu sportowego, S.S Lazio, porusza się ulicach Rzymu za kółkiem masywnego i luksusowego SUV-a od Lamborghini pod nazwą Urus. Pod maską Lambo znajduje się czterolitrowy silnik o mocy 641 koni mechanicznych. Znajdzie się tam wystarczająco dużo miejsca by przywieźć ogromny puchar.

Lorenzo Insigne – włoski lis pola karnego, który od początku do końca harował na zwycięstwo Niebieskich, poza wyróżniającym się niskim wzrostem, znany jest również ze swojego gustu motoryzacyjnego. Insigne wybrał niemiecką jakość pod postacią Mercedesa AMG GT63 S.

(Fot. Autorstwa Elekes Andor – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=58462219)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*