Zwrot akcji. Wystawił motocykl na sprzedaż, nie spodziewał się kto po niego przyjedzie…
Motonews
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Zwrot akcji. Wystawił motocykl na sprzedaż, nie spodziewał się kto po niego przyjedzie…

Zaledwie kilka miesięcy po udanej próbie kradzieży, 37-latek postanowił wystawić rzeczony motocykl na sprzedaż, myślać, że właściciel zapomniał już o całej sprawie. Nie spodziewał się, że zamiast klienta zobaczy właściciela jednośladu i kilku funkcjonariuszy…

Naiwność czy głupoty? Trudno stwierdzić.

W ostatnim czasie, na jednym z serwisów aukcyjnych pojawiło się nietypowe ogłoszenie, którego przedmiotem był charakterystycznie zmodyfikowany motocykl. Jak się szybko okazało, był to skradziony kilka miesięcy wcześniej jednoślad. Sprzedający był przekonany, że właściciel maszyny zapomniał o całej sprawie.

Do czasu, gdy policjanci zastawili na 37-latka zasadzkę, która rozpoczęła się od wyrażenia zainteresowania pojazdem przez ofiarę kradzieży. Dalej, na wyznaczone miejsce udał się towarzystwie funkcjonariuszy Komendy Stołecznej Policji.

Prawowity właściciel potwierdził, że był to jego skradziony motocykl. 37-letni amator cudzej własności został zatrzymany przez policjantów. 37-latkowi postawiono zarzut paserstwa. Teraz odpowie przed sądem.

(Fot. Policja)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Od kogo najchętniej Brytyjczycy kupiliby auto?
Od kogo najchętniej Brytyjczycy kupiliby auto?
Wyobraź sobie, że Twój nowy samochód może być dostarczony pod dom przez dowolnego aktora, sportowca, piosenkarza lub inną, znaną osobistość znaną z ekranu. Czy wiesz, kogo byś wybrał? Takie pytanie Motorpoint (największy sprzedawca aut w Wielkiej Brytanii) zadał Brytyjczykom.
Przyciemnianie szyb — zalety i wady
Przyciemnianie szyb — zalety i wady
Oklejone szyby mają wiele zalet, ale również wad, których lepiej być świadomym przed podjęciem ostatecznej decyzji. Jeśli więc od dawna marzysz o przyciemnieniu szyb w swoim samochodzie, ten poradnik jest właśnie dla Ciebie!
Jak mogą wyglądać targi motoryzacyjne w erze po koronawirusie?
Jak mogą wyglądać targi motoryzacyjne w erze po koronawirusie?
Zastanawiasz się, czego możesz się spodziewać po tegorocznych targach motoryzacyjnych? Branża targowa przeżywa obecnie załamanie, które może utrzymać się przez najbliższe miesiące.
Ostatnie wpisy