Agnieszka Radwańska na plan śniadaniówki przyjechała Porsche
Motonews
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Agnieszka Radwańska na plan śniadaniówki przyjechała Porsche

Była tenisistka została zaproszona do „Dzień Dobry TVN”, gdzie opowiadała o macierzyństwie i życiu sportowym na emeryturze. Jak się okazało, przed budynkiem TVN-u stanęło urzekające Porsche Panamera Turbo.

Agnieszka Radwańska dopiero dwa lata temu odwiesiła rakietę na wieszak i zakończyła swoją sportową karierę. Od tamtego czasu realizuje się jako mama. To właśnie dlatego została zaproszona na plan programu.

Największą furorę, a przynajmniej w świecie motoryzacyjnym, zrobiło jednak czerwone Porsche, którym tenisistka wybrała się do budynku telewizji TVN. Panamera Turbo to niezwykła maszyna, której wartość oscyluje w granicach 900 tysięcy złotych!

Pod maską Panamery Turbo znajduje się turbodoładowana V8-ka o mocy 500 koni mechanicznych. Zważając na to, że model ten osiąga setkę w zaledwie 4,2 sekund możemy domyślać się, że Agnieszce Radwańskiej podróż na plan przebiegła szybko.

(By Ben from LONDON, United Kingdom – Panamera e-hybrid, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=22452627)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*