Pod młotek trafił samochód księżnej Diany! Ile trzeba wyłożyć za królewską dorożkę?
Motonews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pod młotek trafił samochód księżnej Diany! Ile trzeba wyłożyć za królewską dorożkę?

Z pewnością, jest to łakomy kąsek dla wszystkich miłośników korony i członków brytyjskiej rodziny królewskiej oraz… każdego miłośnika czterech kółek? Samochód charakteryzuje się małym przebiegiem, świetnym stanem technicznym i rozpoznawalnym na całym świecie pierwszym właścicielem! Kabriolet Audi 80 należacy do księżnej Walii, Diany, trafił na sprzedaż!

Możemy być pewni, że kolekcjonerzy będą walczyć na noże o unikatowe Audi 80, które na pierwszy rzut oka nie jest niczym specjalnym. Jaka jest historia tego samochodu? W księżna Diana otrzymała wyjątkowy samochód od swojego małżonka, księcia Karola, w 1994 roku. Pierwsze rejestracja Audi odbyła się 7. marca tego samego roku.

Choć minęło kilka dekad od tamtego momentu, to trzeba przyznać, że samochód zachował się świetnie i prezentuje się nadzwyczaj dobrze! Audi napędzane jest benzynowym, pięciocylindrowym 2,3-litrowym silnikiem z automatyczną skrzynią biegów. Na liście wyposażenia znalazł się radiomagnetofon oraz skórzana kremowa tapicerka. Diana korzystała ze swojego samochodu zaledwie przez pół roku i w tym czasie przejechala nim nieco ponad 6,4 tys. kilometrów. Teraz trafi do nowego, szczęśliwego właściciela. Audi 80 kabrio zostało wystawione za 55 tysięcy dolarów.

(Fot. By Gaditano76 – Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=24691472)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Marszałek Olgierd Geblewicz w ogniu pytań. Tłumaczy się z kolizji na S3
Marszałek Olgierd Geblewicz w ogniu pytań. Tłumaczy się z kolizji na S3
Marszałek tłumaczy się nieświadomym wykonaniem manewru, który spowodował kolizję na drodze szybkiego ruchu.
Jak często trzeba wymieniać akumulator w samochodzie?
Jak często trzeba wymieniać akumulator w samochodzie?
Pojemność akumulatora to jedno, jego żywotność — drugie. Niezależnie od silników diesla i innych, przychodzi taki moment, kiedy akumulator po prostu trzeba wymienić. Jakkolwiek trudno nam to czasem zaakceptować, akumulator to część eksploatacyjna i ma określoną żywotność.
Czy opłaca się oddać samochód do skupu aut?
Czy opłaca się oddać samochód do skupu aut?
Jeżeli posiadasz uszkodzone lub stare auto i nie masz czasu na szukanie klienta na portalach internetowych, świetnym rozwiązaniem będzie oddanie go na skup samochodów osobowych. Sprawdź, jak to działa i czym różni się od sprzedaży w komisie.
Ostatnie wpisy