Maciej Dowbor padł ofiarą kradzieży. Podał model i rejestrację swojego wozu!
Motonews
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Maciej Dowbor padł ofiarą kradzieży. Podał model i rejestrację swojego wozu!

Zrozpaczona gwiazda telewizji poinformowała, że, tuż po meczu Polska-Słowacja rozgrywanego w ramach turnieju Euro 2020, skradziono mu samochód. W sieci znalazł się apel Dowbora o pomoc w poszukiwaniu cennych czterech kółek…

Maciej Dowbor znany jest przede wszystkim jako dziennikarz radiowy i prowadzący program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wczoraj, 14 czerwca, gwiazdor poinformował za pośrednictwem Instagramu o kradzieży samochodu spod kortów treningowych Legii Warszawa. O sytuacji opowiedział w opublikowanej relacji.

Trudno nie przyznać racji odnośnie stopnia „dramatyczności” tego wydarzenia. Jak przekazał Maciej Dowbor, jest to biała Kia Stringer. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Trzeba przyznać, że amator cudzego mienia ma wyjątkowy gust. Kia Stringer to wyjątkowo stylowy sportowy samochód produkowany od 2018 roku. Samochód dostępny jest w kilku wersjach silnikowych – benzynowy 2.0 T-GDI i 3.3 TURBO, oraz 2.2-litrowy Diesel. Najsłabsza wersja generuje moc rzędu 200 koni mechanicznych.

(Fot. By Alexander Migl – Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=106247466)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*