Podszył się pod ratownika i prowadził karetkę bez prawa jazdy
Motonews
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Podszył się pod ratownika i prowadził karetkę bez prawa jazdy

40-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy lubelskiej komendy policji. Posługując się podrobionym dyplomem ratownika zatrudnił się w placówce służby zdrowia w Chełmie. Zatrzymany wielokrotnie prowadził karetkę pomimo zakazu prowadzenia pojazdów.

Jak przekazała komisarz Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie – zostaną mu przedstawione zarzuty oszustwa, posługiwania się podrobionym dokumentem oraz niestosowania się do zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego.

W chwili zatrzymania, mężczyzna, ukarany trzema aktualnymi zakazami, prowadził samochód prywatny.

Jak ustalili funkcjonariusze – mężczyzna zatrudnił się w jednej z placówek służby zdrowia w Chełmie jako ratownik medyczny. Dotychczasowe ustalenia wykluczyły istnienie poszkodowanych na skutek działań mężczyzny. Grozi mu do 8 lat więzienia.

(Photo by camilo jimenez on Unsplash)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
W co wyposażyć magazyn?
W co wyposażyć magazyn?
Chcesz wiedzieć, w co wyposażyć magazyn, żeby skuteczniej organizować przechowywanie swoich towarów? Sprawdź, jak dobrać meble, czemu ważne jest zaopatrzenie się w pojemniki i jak możesz unowocześnić swój magazyn.
Jak efektywne programowanie CNC może poprawić produkcję mebli?
Jak efektywne programowanie CNC może poprawić produkcję mebli?
Odkryj, jak efektywne programowanie CNC może zrewolucjonizować produkcję mebli. Ten artykuł porusza najnowsze techniki i strategie dostosowane do przemysłu meblarskiego, pozwalające zwiększyć produktywność i jakość.
Wszystkie samochody Porucznika Borewicza
Wszystkie samochody Porucznika Borewicza
Porucznik Borewicz to główny bohater jednego z najlepszych polskich seriali XX wieku. Jako oficer śledczy prowadził najbardziej zagadkowe sprawy okresu PRL. Przypominamy, czym jeździł.
Ostatnie wpisy