Skradziony Bentley Liszowskiej się odnalazł – policja zatrzymała złodziei
Motonews
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Skradziony Bentley Liszowskiej się odnalazł – policja zatrzymała złodziei

Problem jednak w tym, że nie ma zbytniego powodu do radości. Popularna polska aktorka nie będzie w stanie nigdzie nim pojechać. Skradziony Bentley został rozebrany na części przez mężczyzn, którzy włamali się na posesję aktorki i ukradli samochód.

Warszawa. Policjanci ze stołecznej komendy policji zatrzymali złodziei odpowiedzialnych za przywłaszczenie luksusowego samochodu aktorki, Joanny Liszowskiej. Jak informują mundurowi, złodzieje zorganizowali dziuplę na warszawskim Willanowie – tam też znajdowały się części skradzionego Bentleya.

Co więcej, poza mężczyznami odpowiedzialnymi za kradzież luksusowych czterech kółek, policja zatrzymała i przekazała w ręce prokuratury osobę odpowiedzialną za pomoc we włamaniu się na posesję Liszowskiej.

Złodziejem okazał się 24-latek, który był już wcześniej poszukiwany przez prokuraturę w Szczecinie. Poza ukrywaniem się przed służbami prawa, mężczyzna ma na sumieniu posługiwanie się fałszywymi dokumentami.

(Fot. Pixabay)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Przyszłość samochodów elektrycznych: dlaczego warto zainwestować?
Dowiedz się, dlaczego samochody elektryczne są przyszłością motoryzacji oraz dowiedz się, jakie korzyści przynosi inwestowanie w technologie związane z nimi.
Pezet sprzedaje legendarne auto – za ile możesz je kupić?
Pezet sprzedaje legendarne auto – za ile możesz je kupić?
Jeden z najważniejszych artystów w historii polskiego rapu wystawia na sprzedaż swojego kultowego lexusa LS400.
Największe targi motoryzacyjne na świecie – zobacz, gdzie warto pojechać!
Największe targi motoryzacyjne na świecie – zobacz, gdzie warto pojechać!
Targi motoryzacyjne to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów czterech kółek. To również idealna okazja, by jako jeden z nielicznych na własne oczy zobaczyć nowe modele samochodów.
Ostatnie wpisy