Auto Moto Show Toruń – obszerna zapowiedź tego wydarzenia!
Eventy i targi
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Auto Moto Show Toruń – obszerna zapowiedź tego wydarzenia!

Już niebawem, bo za niecałe dwa miesiące, odbędzie się wielkie wydarzenie, które przyciąga każdego fana motoryzacji – Auto Moto Show Toruń.

To pierwsze takie spotkanie, na którym obok siebie staną różnego rodzaju pojazdy i maszyny. Pokazy to jednak nie wszystko, co czeka na osoby przybywające na ten event. Dla ciekawskich przygotowaliśmy obszerną zapowiedź, dzięki której dowiecie się, czy warto zdecydować się na wzięcie udziału w wydarzeniu.

Auto Moto Show Toruń – jedyne takie wydarzenie w roku!

Auto Moto Show Toruń to pierwsze tak duże spotkanie, które ma odbyć się w północnej części Polski. Warto wiedzieć, że w jednym miejscu i na otwartej przestrzeni zaprezentują się oblicza motoryzacji, które kochają wszyscy fani samochodów sportowych, ciężarowych pojazdów i motocykli.

Pojawią się nie tylko klasyczne, legendarne i ponadczasowe pojazdy sprzed lat, ale również nowoczesne samochody, które wzbudzają podziw i wykorzystywane są jedynie podczas wyścigów. Przedstawione zostaną pojazdy użytkowe, a także przygotowane specjalnie do jazdy terenowej. 

Uczestnicy spotkania będą mogli zobaczyć auta przygotowane w modelach 1:10, a także ciężarówki, których rozmiar może naprawdę zaskoczyć. Chcesz w jednym miejscu zobaczyć najlepsze samochody, motocykle i pojazdy buggy? W takim razie koniecznie wybierz się na Auto Moto Show Toruń.

Atrakcje na Auto Moto Show Toruń – czego można się spodziewać?

Jeśli wydaje wam się, że będzie to jedynie wystawa, na której można podziwiać pojazdy, to bardzo się mylicie. Na tym wydarzeniu organizowane będą dynamiczne prezentacje, a samochody różnego typu zostaną przedstawione na torach wyścigowych. Pokazy dotyczyć będą między innymi rajdów, wyścigów, driftingu. To wiele atrakcji czekających na każdego miłośnika motoryzacji. 

Dodatkowo niektórzy uczestnicy będą mogli zasiąść na miejscu pasażera obok światowej sławy kierowców sportowych i podziwiać, jak pojazdy ekskluzywne i nowoczesne radzą sobie na torze. Na niektórych czeka możliwość zajęcia miejsca kierowcy w samochodach sportów ekstremalnych. Podczas pokazów z driftowania do gry zaproszeni zostaną zawodowcy, którzy pokażą, jak prawidłowo kręcić bączki samochodem.

Gdzie będzie odbywać się Auto Moto Show Toruń?

Całe wydarzenie będzie miało miejsce przy ulicy Łukasiewicza. Miejsce to będzie podzielone na szereg różnych stref, każda będzie poświęcona określonym obliczom motoryzacji. Dzięki temu każdy będzie w stanie znaleźć przestrzeń, która fascynuje go najbardziej. Można liczyć na strefy takie jak SuperCars, Retro, Motorsport, Tuning Moto, a także Made in USA oraz MultiSalon.

Atrakcji będzie tak wiele, że każdy, kto zdecyduje się na wzięcie udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, z pewnością zapamięta je na długo.

Przeczytaj też: https://automission.pl/eventy-i-targi/charytatywne-wydarzenia-motoryzacyjne-w-drugiej-polowie-2021-roku/

Zdjęcie główne: Sourav Mishra/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy wiesz, skąd pochodzi logo BMW? Możesz się zaskoczyć!
Czy wiesz, skąd pochodzi logo BMW? Możesz się zaskoczyć!
BMW to jedna z najpopularniejszych marek samochodów na świecie. Co roku sprzedaje miliony egzemplarzy aut premium. Charakterystyczne logo marki jest rozpoznawalne z daleka i pod tym względem może z nią konkurować chyba tylko Mercedes. A jaka jest historia tego loga?
Wiosenne zdjęcia motoryzacyjne na Instagramie! Robią wrażenie!
Wiosenne zdjęcia motoryzacyjne na Instagramie! Robią wrażenie!
Instagram to prawdziwy gigant wśród portali, na które ludzie wchodzą, by pooglądać zdjęcia. Dlatego czas zobaczyć, jakie wiosenne zdjęcia motoryzacyjne się tam pojawiły.
Zarobki w zawodzie kierowcy: porównanie wynagrodzeń na różnych trasach i w różnych typach przewozu
Zarobki w zawodzie kierowcy: porównanie wynagrodzeń na różnych trasach i w różnych typach przewozu
Na jakie wynagrodzenie mogą liczyć zawodowi kierowcy w różnych typach przewozu?
Ostatnie wpisy