Julia Wieniawa nie ma własnego samochodu?
Motonews
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Julia Wieniawa nie ma własnego samochodu?

Zawód aktora to ciężki kawałek chleba – odwiedzanie często bardzo oddalonych od siebie planów zdjęciowych wymaga możliwości natychmiastowego przemieszczania się z miejsca na miejsce. Nie wspominając już o próbach, czy premierach. Wydawać by się mogło, że własne cztery kółka i prawo to podstawa. Jak się okazuje, Julia Wieniawa zdana jest na łaskę innych.

Młoda aktorka przyznała w jednym z wywiadów na łamach serwisu Plotek.pl, że ukończyła kurs przygotowujący, jednak nie miała czasu podejść do egzaminu. Julia otwarcie przyznaje, że korzysta z usług taksówkarzy.

Jak dodała aktorka – lubię się poruszać taksówkami, uberami, czasami mama mnie gdzieś zawiezie. To jest czas, kiedy ja mogę przysnąć, sprawdzić maila, to jest jedyny czas kiedy ja nie muszę nic robić.

Zdarza się również, że młoda aktorka wożona jest przez swoją mamę. Marta Wieniawa-Narkiewicz jeździ niecodziennym samochodem – MINI Cooper Clubman. To komfortowy i stylowy samochód marki premium. Egzemplarz Marty Wieniawy-Narkiewicz cechuje się charakterystycznym żółtym kolorem.

(Fot. materiały prasowe BMW Group)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Fantastyczny projekt Porsche! Stworzą bajkowy samochód
Fantastyczny projekt Porsche! Stworzą bajkowy samochód
Seria filmów animowanych „Auta” dla wielu młodych osób była wstępem do świata motoryzacji. Wie o tym Porsche, które – aby pomóc Ukrainie – odtworzy jednego z bohaterów tych filmów w realnym świecie.
Wszystkie samochody Porucznika Borewicza
Wszystkie samochody Porucznika Borewicza
Porucznik Borewicz to główny bohater jednego z najlepszych polskich seriali XX wieku. Jako oficer śledczy prowadził najbardziej zagadkowe sprawy okresu PRL. Przypominamy, czym jeździł.
Skuteczna agencja SEO – czy pomoże Ci wypromować bloga motoryzacyjnego?
Skuteczna agencja SEO – czy pomoże Ci wypromować bloga motoryzacyjnego?
Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twój blog wszedł na zupełnie nowy poziom, warto dowiedzieć się więcej na temat jego promocji w internecie.
Ostatnie wpisy