Julia Wieniawa nie ma własnego samochodu?
Motonews
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Julia Wieniawa nie ma własnego samochodu?

Zawód aktora to ciężki kawałek chleba – odwiedzanie często bardzo oddalonych od siebie planów zdjęciowych wymaga możliwości natychmiastowego przemieszczania się z miejsca na miejsce. Nie wspominając już o próbach, czy premierach. Wydawać by się mogło, że własne cztery kółka i prawo to podstawa. Jak się okazuje, Julia Wieniawa zdana jest na łaskę innych.

Młoda aktorka przyznała w jednym z wywiadów na łamach serwisu Plotek.pl, że ukończyła kurs przygotowujący, jednak nie miała czasu podejść do egzaminu. Julia otwarcie przyznaje, że korzysta z usług taksówkarzy.

Jak dodała aktorka – lubię się poruszać taksówkami, uberami, czasami mama mnie gdzieś zawiezie. To jest czas, kiedy ja mogę przysnąć, sprawdzić maila, to jest jedyny czas kiedy ja nie muszę nic robić.

Zdarza się również, że młoda aktorka wożona jest przez swoją mamę. Marta Wieniawa-Narkiewicz jeździ niecodziennym samochodem – MINI Cooper Clubman. To komfortowy i stylowy samochód marki premium. Egzemplarz Marty Wieniawy-Narkiewicz cechuje się charakterystycznym żółtym kolorem.

(Fot. materiały prasowe BMW Group)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zawodnicy Królewskich otrzymali nowe samochody ze stajni Audi
Zawodnicy Królewskich otrzymali nowe samochody ze stajni Audi
Niemiecka marka współpracuje z Realem Madryt nieprzerwanie od 2003 roku.
Pojazdy polskich aktorów, które warto pokazać
Pojazdy polskich aktorów, które warto pokazać
Piekielnie szybkie, horrendalnie drogie, o wyjątkowym designie – auta polskich aktorów budzą zazdrość. Sprawdź, jakimi samochodami jeżdżą Andrzej Grabowski czy Barbara Kurdej-Szatan!
Hayabusa – historia legendarnego motocykla
Hayabusa – historia legendarnego motocykla
Suzuki Hayabusa to model od japońskiego producenta, który znany jest wszystkim pasjonatom motocykli. Oto najważniejsze informacje na temat tego pojazdu.
Ostatnie wpisy