Najciekawsze motoaukcje na 29. Finał WOŚP!
Motonews
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Najciekawsze motoaukcje na 29. Finał WOŚP!

To ten czas w roku, kiedy uwaga wszystkich skupiona jest na działaniach WOŚP i wolontariuszy, którzy pomimo ujemnych temperatur dzielnie dokładają swoją cegiełkę do poczynań w służbie dobra. Sprawdziliśmy najciekawsze licytacje motoryzacyjne WOŚP!

Solaris U18 dla WOŚP
Zestawienie otwiera niecodzienny przedmiot licytacji – autobus Solaris U18 oklejony banerami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spółka Miejskich Zakładów Autobusowych zebrała już 50 000 złotych!

Ferrari 430 F1
Radek Kotarski znów zaskakuje – tym razem na licytację wystawił swoją najnowszą książkę w gratisie z włoskim supersamochodem. Czerwone Ferrari z pewnością okaże się świetną mobilną czytelnią. Aktualna cena to 450 tysięcy złotych.

Replika Fiata 126p
Kolejna aukcja dotyczy eksponatu słynnego Malucha. Warto wspomnieć jednak, że ze względów bezpieczeństwa samochód jest pozbawiony akumulatora, zbiornika paliwa oraz wszystkich płynów i olejów. Aktualna cena wynosi 9,9 tysięcy złotych.

(By Adrian Grycuk – Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=46338074)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Ludzie Ferrari – to oni odpowiadają za ekskluzywność marki
Ludzie Ferrari – to oni odpowiadają za ekskluzywność marki
Ferrari to marka znana wszystkim miłośnikom motoryzacji. Obecnie wchodzi w skład włoskiego koncernu Fiat. Jak to się zaczęło i kto stał za tak ogromnym sukcesem?
Samochody sprzedane na WOŚP – zobacz naszą listę!
Samochody sprzedane na WOŚP – zobacz naszą listę!
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to świetna okazja, by pomóc potrzebującym. Oto, jakie okazy motoryzacyjne trafiły w tym roku na aukcje.
Kiedy warto wypożyczyć auto?
Kiedy warto wypożyczyć auto?
Kiedy warto postawić na takie rozwiązanie? Podpowiadamy.
Ostatnie wpisy