Mitsubishi: Anna Cieślak ambasadorką modelu Eclipse Cross PHEV
Motonews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Mitsubishi: Anna Cieślak ambasadorką modelu Eclipse Cross PHEV

Utalentowana aktorka i działaczka społeczna, Anna Cieślak, pełniąca rolę ambasadorki marki Mitsubishi Motors od pięciu lat odebrała w ostatnim czasie kluczyki do nowego modelu Mitsubishi Eclipse Cross PHEV. Teraz dzieli się swoimi wrażeniami.

Anna Cieślak znana jest znana z wyjątkowych kreacji zarówno na deskach teatru, jak i na scenie dużego i małego ekranu. Nie bez powodu, aktorka stała się ambasadorką marki Mitsubishi. W ostatnim czasie miała przyjemność zasiąść za kółkiem Eclipse Cross PHEV w najlepiej wyposażonej wersji Instyle 4WD CVT w niebieskim kolorze nadwozia.

Jak przyznaje, nowe Mitsubishi urzekło aktorkę swoją ultranowoczesną stylistyką. Niemniej, najbardziej ceni sobie jego niskoemisyjność, która jest szczególnie ważna w czasach walki o środowisko i planetę. W końcu, Cieślak zwróciła uwagę także na niskie koszty użytkowania auta na prąd.

Najnowszy Mitsubishi Eclipse Cross PHEV jest napędzany przez dwa silniki elektryczne umieszczone przy przedniej i tylnej osi. Jednostka spalinowa spełnia zadania z zakresu ładowania baterii i wsparcia napędu elektrycznego. Jednostka zapewnia łączną moc 188 koni mechanicznych. Samochód jest dostępny od ręki w salonach na terenie całej Polski z 5-letnią gwarancją.

(Fot. materiały prasowe Mitsubishi)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak prawidłowo przechowywać paliwo w zbiornikach dwupłaszczowych?
Jak prawidłowo przechowywać paliwo w zbiornikach dwupłaszczowych?
Odkryj praktyczne wskazówki i zasady dotyczące bezpiecznego i efektywnego przechowywania paliwa w zbiornikach dwupłaszczowych. Dowiedz się, jakie czynniki wpływają na jakość przechowywanego paliwa.
Kamil Bednarek zniszczył motocykl! Co się stało?
Kamil Bednarek zniszczył motocykl! Co się stało?
Kamil Bednarek zapewne nie tak wyobrażał sobie początek przygody jako juror programu Lego Masters w 2021. Jego ofiarą padł… motocykl […]
Michael Schumacher – historia bohatera motorsportu
Michael Schumacher – historia bohatera motorsportu
Michael Schumacher to synonim legendy. Jeden z najlepszych kierowców w historii, postać niezwykle barwna i ciekawa, a jego kariera nadawałaby się na materiał filmowy.
Ostatnie wpisy