Niezwykłe zdjęcia motoryzacyjne na Instagramie – to musisz zobaczyć!
Instamoto
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Niezwykłe zdjęcia motoryzacyjne na Instagramie – to musisz zobaczyć!

Szukasz inspiracji do sesji zdjęciowej swojego samochodu? Może pragniesz zostać fotografem motoryzacyjnym i chcesz poznać ciekawe i eleganckie ujęcia, które sprawią, że zdjęcia będą wzbudzać zachwyt? Jesteś fanem motoryzacji i uwielbiasz oglądać piękne i nowoczesne zdjęcia? Tak naprawdę nie ma znaczenia, czym się zajmujesz i jakie masz plany na przyszłość – zestawienie poniższych zdjęć i konta na Instagramie z pewnością wzbudzi ciekawość i powali na kolana każdego, nawet osoby, które nie przepadają za motoryzacją. 

Konto Sportfahrer te zdjęcia po prostu trzeba zobaczyć!

Lubisz sportowe i niemieckie samochody? Kochasz zestawienie aut, które są kultowe i po latach nie tracą popularności? W takim razie Instagram Sportfahrer zrobi na Tobie wrażenie. Na tym koncie znajdziesz piękne fotografie, które zachwycają nie tylko samymi modelami samochodów, ale również miejscem, w którym są zrobione. Jedna z fotografii przedstawia BMW M1 w wersji białej, które pięknie prezentuje się na drodze z widokiem na wzgórza pokryte gęstą mgłą. To klimatyczna fotografia, która przyciąga wzrok i pozwala przenieść się do tego wyjątkowego pojazdu, chociaż na kilka chwil.

Zdjęcia na Instagramie Time Travel Benz – prawdziwe dzieła sztuki

Jeśli jesteś fanem pięknych widoków i samochodów, to koniecznie zapoznaj się z kontem na Instagramie o nazwie Time Travel Benz, gdzie można znaleźć ujęcia zapierające dech w piersiach. Jedno z najpopularniejszych zdjęć to ujęcie, na którym widać starego Mercedesa w wersji W126, który uwieczniony jest na tle drogi otoczonej gęstą zielenią i drzewami. Mała i wąska droga asfaltowa dodaje uroku fotografii. Nie można jednak pominąć ujęcia, na którym widać Mercedesa R107, który dostojnie prezentuje się na tle wysokich gór i błękitnego nieba. To zdjęcie, które jest w stanie zachwycić i sprawić, że dosłownie każdy będzie chciał wybrać się tym modelem w to wyjątkowe miejsce.

Elegancja i nowoczesność – piękne zdjęcia motoryzacyjne od Ingmar Botker

Kolejnym kontem instagramowym dla fanów motoryzacji i oczywiście pięknych widoków, jest Botker. Zdjęcia wykonane w klimatycznych sceneriach sprawiają, że nawet klasyczny samochód może prezentować się elegancko. Przykładem jest zdjęcie z Volvo 740, które stoi na tle pięknej kamienicy. Kolorystyka zdjęcia wzbudza zachwyt i sprawia, że niemal można poczuć się, jakby stało się przy aucie. Kolejną fotografią wartą zobaczenia jest ta przedstawiająca sportowy samochód na tle włoskiej polany. Przeglądając to konto, znajdziesz wiele ciekawych zdjęć, które przyciągają uwagę.

Instagram Amy Shore specjalnie dla fanów klasycznych i kultowych samochodów

Dla wszystkich fanów klasyków i starych samochodów polecamy konto Amy Shore, na którym można znaleźć fotografie ponadczasowych samochodów sportowych i luksusowych. To zestawienie zdjęć pojazdów znajdujących się na wyścigach, a także w muzeach. Piękne, klimatyczne ujęcia, dzięki którym możemy przenieść się do XX wieku. Zdjęcia przedstawiające samochody wyścigowe z pewnością zaciekawią każdego fana szybkiej jazdy. Na tych fotografiach widać moc samochodów, które nie straciły popularności nawet po wielu latach.

Delorean4267 zdjęcia samochodów jak z innej bajki

Jeśli lubisz pojazdy o nietypowych kształtach, które wyglądają trochę jak maszyny z innej planety, to konto Delorean4267 jest tym, którego szukasz. Dostępne są tam fotografie samochodów, które mimo tego, że były dostępne na rynku w latach 90. ubiegłego wieku, to wyglądały jak auta z przyszłości nawet dla nas – współczesnych fanów motoryzacji. Drzwi otwierane do góry, czy nowoczesny kształt aut do dziś wzbudzają zaciekawienie i zachwyt.

Wyżej wymienione konta na Instagramie na pewno Cię zaciekawią. To zestawienie, które przypadnie do gustu fanom samochodów nowoczesnych i sportowych, a także klasyków, które obecnie można zobaczyć w muzeach.

(fot. pixabay.com)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*