Urzekające zdjęcia motocykli na tle najpiękniejszych budynków świata
Instamoto
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Urzekające zdjęcia motocykli na tle najpiękniejszych budynków świata

Motocykliści to często pasjonaci podróży, o czym możemy się przekonać, na przykład śledząc zdjęcia dodawane na Instagramie. Dziś chcielibyśmy przedstawić wyjątkowe fotografie jednośladów na tle mniej i bardziej znanych, lecz wyjątkowych budynków z całego świata!

Na pierwszy ogień Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

Zacznijmy od polskiego akcentu, Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Budynek znajduje się w tle, a przed nim, na głównym planie Honda CB650R, jednoślad, który ekscytuje wszystkich fanów motocykli. Co więcej, jest to wersja, która idealnie wpasowała się w klimat fotografii. Czerń w połączeniu z miedzianymi i srebrnymi elementami to coś, co skupia na sobie wzrok. Zdjęcie znajdziecie na profilu @biskiskye, a autorem fotografii jest mustache_lens. 

Hotel Castell d’Empordà – wehikuł czasu

Hotel w wyjątkowym wydaniu, przypominający czasy kręcenia Ojca Chrzestnego, choć jest to Hiszpania, a nie Sycylia. Mimo wszystko konstrukcja mocno przypomina te, jakie spotkamy na Półwyspie Apenińskim. Co ważne, jest to wciąż aktywna placówka, w której możesz spędzić wyjątkowe chwile. Motor, który widzimy na zdjęciu, doskonale wpisuje się w klasyczny styl budowli, a jest nim Norton ESII 1938.

Eilean Donan Castle – tym razem Szkocja

Szkocja to kraj, który przyciąga fanatyków historii oraz krajobrazów. Nie brak w nim licznych zamków położonych przy pięknych jeziorach, często owianych tajemnicą. Tym razem chcemy przedstawić zdjęcie wykonane przez użytkownika @mattmcfadden, który na pierwszym planie postanowił postawić swojego Triumpha. W tle możemy podziwiać zamek Eilean Donan Castle położony nad jeziorem Loch Duich w miejscowości Dornie.

Katedra Kolońska o zachodzie słońca

Chyba nie ma nic bardziej majestatycznego, jak promienie zachodzącego słońca odbijające się od metalicznej karoserii KTM Duke 790. Szczególnie jeśli w tle widzimy piękne, pomarańczowe niebo, ale również jedną z najpiękniejszych budowli świata, a więc Katedrę Kolońską. Autorem tej fotografii jest użytkownik @_vicduke, który idealnie uchwycił moment, a także nieco popracował nad grą światłem podczas obróbki fotografii. Warto również zwrócić uwagę na pozostałe fotografie tego użytkownika, który na swoim KTM przemierza niemieckie trasy zarówno w mieście, jak i poza nim. Co więcej, sam motocykl robi wrażenie, często to za jego sprawą zdjęcia są tak ciekawe.

Wieża Eiffla – nie mogło jej zabraknąć

Nie można mówić o najpiękniejszych budowlach świata i nie wymienić w tym zestawieniu Wieży Eiffla, która, mimo że lata świetności ma już za sobą, wciąż zaskakuje, gdy się przy niej stoi. Sklep Bonetti RWS produkujący między innymi customowe kurtki motocyklowe postanowił to wykorzystać. Na jednej z fotografii na oficjalnym Instagramie firmy możemy znaleźć zdjęcie przedstawiające paryską budowlę w tle, a na pierwszym planie ciemnoniebieską Yamahę. Zdjęcie wykonane zostało przez użytkownika @timeblisss i znajdziemy je również na profilu @parisian.biker.

zdj. główne: Alexander Shatov/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Regały magazynowe – jakie są ich najpopularniejsze rodzaje?
Regały magazynowe – jakie są ich najpopularniejsze rodzaje?
Współczesne magazyny i przestrzenie składowania wymagają zaawansowanych i efektywnych rozwiązań, które umożliwią sprawną organizację i optymalne wykorzystanie przestrzeni.
Samochód elektryczny obiektem zazdrości wśród społeczeństwa?
Samochód elektryczny obiektem zazdrości wśród społeczeństwa?
20% ankietowanych przyznało, że zazdroszczą samochodu elektrycznego. Z czego to wynika?
Zastosowanie lekkich i wytrzymałych materiałów w nowoczesnym budownictwie: przegląd zalet i możliwości
Zastosowanie lekkich i wytrzymałych materiałów w nowoczesnym budownictwie: przegląd zalet i możliwości
Przegląd możliwości jakie dają lekkie i wytrzymałe materiały w sektorze budownictwa: od innowacyjnych technologii po zalety zastosowania. Poznaj przyszłość budownictwa.
Ostatnie wpisy