Kickster ofiarą wandali czy nieszczęśliwego przypadku?
Motonews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kickster ofiarą wandali czy nieszczęśliwego przypadku?

Znana motoryzacyjna osobowość bardzo często staje się obiektem zazdrości sąsiadów zauważających coraz to lepsze samochody przed swoim domem. W gruncie rzeczy, nie byłoby w tym nic złego gdyby za tym nie szły czyny. W tej sytuacji jednak trudno mówić o przypadku…

Kickster znany jest w internetowym świecie jako prowadzący prężnie działającego kanału motoryzacyjnego KicksterTV. Znany jest ze swojego niecodziennego poczucia humoru i eksperckiej wiedzy w zakresie wszelakiej maści samochodów i mechaniki pojazdowej.

W sobotę, 27 marca, autor kanału zamieścił kontrowersyjny wpis dotyczący kuriozalnej sytuacji. Mustang Kickstera w nieznanych okolicznościach stracił boczną szybę. Choć mało prawodpodobne jest, że do wypadku doszło z czystego przypadku, to jednak wszystko na to wskazuje. Jak pisze sam poszkodowany, drzwi pozostały zamknięte, a wewnątrz czy na zewnątrz samochodu próżno szukać śladów amatorów cudzego mienia.

Czy rzeczywiście lot spłatał takiego figla?

No tak. Samochody się kupuje, wypożyczalnia się rozwija, do tego jakieś testówki raz na jakiś czas po blokiem, no i…

Posted by Kickster ZnaFca on Saturday, March 27, 2021

(Photo by Bastian Pudill on Unsplash)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać odpowiednie narzędzia do serwisowania samochodów ciężarowych?
Jak wybrać odpowiednie narzędzia do serwisowania samochodów ciężarowych?
Kluczowe wskazówki i kryteria do wyboru idealnych narzędzi do serwisu ciężarówek. Dowiedz się, jak optymalizować warsztat i pracę dzięki odpowiednim wyborom.
50. urodziny Lamborghini Countach!
50. urodziny Lamborghini Countach!
Co ciekawe, premiera futurystycznego modelu była na tyle udana, że włoski koncern nie wyrabiał ze zaspokojeniem oczekiwań klientów.
Gwiazdy, które nie mają prawa jazdy!
Gwiazdy, które nie mają prawa jazdy!
Poznaj gwiazdy, które nie mają prawo jazdy! Będzie polityk, muzycy, polska dziennikarka i amerykańscy raperzy. Sprawdź, komu nie było dane zdać egzaminu, a kto po prostu boi się prowadzić!
Ostatnie wpisy