Zobacz czym jeździ prezes Fame MMA!
Motonews
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Zobacz czym jeździ prezes Fame MMA!

Wojciech Gola to właściciel popularnej gali sportów walki Fame MMA. Jak na razie odbyło się osiem tego typu wydarzeń, jednak oglądalność zawodów cały czas się zwiększa. Szef organizacji pochwalił się swoją nową zabawką.

Warto wspomnieć, że poza zarządzaniem organizacją, Wojciech Gola również sam chętnie wchodzi w szranki z zawodnikami. Jak na razie pojawił się dwukrotnie w oktagonie z rekordem 1:1. Dotychczas znamy zaledwie kilka faktów o liderze Fame MMA.

Gola znany jest ze swojej miłości do amerykańskiej motoryzacji. Całkiem niedawno chętnie wskakiwał za kółko Forda Mustanga GT, jednak Gola zdecydował się przesiąść do innej amerykańskiej maszyny – Chevrolet Corvette C7 Grand Sport.

Pod maską Corvetty znajduje się 6,2 litrowa V8-ka o mocy 466 koni. W rezultacie, setkę osiąga w zaledwie 4 sekundy. Jakby tego było mało, Gola postanowił stuningować swoją maszynę a efekty opublikować. Oto i one

(By Ken Pauley – Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=59655372)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak efektywnie korzystać z podręczników do nauki języka hiszpańskiego?
Jak efektywnie korzystać z podręczników do nauki języka hiszpańskiego?
Odkryj skuteczne metody korzystania z podręczników do nauki hiszpańskiego. Przewodnik ten zdaje się być nieoceniony dla początkujących i zaawansowanych uczniów pragnących optymalizować proces nauki.
Największe koparki na świecie – robią wrażenie!
Największe koparki na świecie – robią wrażenie!
Do specjalnych zadań potrzebne są wyjątkowe koparki. Zobacz największe koparki na świecie i przekonaj się o ich możliwościach.
Smakowita i zdrowa pozycja w ofercie Lexusa
Smakowita i zdrowa pozycja w ofercie Lexusa
Smakowite jabłka rosną na obszarze rezerwatu UNESCO na północy Hiszpani. Sprawdź, w jaki sposób zostają oznakowane logiem znanej marki.
Ostatnie wpisy